Manken , Fotomodel , Yabancı Model :

20 yıllık geçmişinde Erberk Ajans bir çok tanınmış manken ve fotomodel yetiştirmiştir.Bir çoğu Erberk Ajans ailesinde bulunmanın prestiji sayesinde bugünkü kariyerlerine ulaşmışlardır. Ayrıca Dünyanın en prestijli Yabancı Ajanslarıyla işbirliği yaparak Türk moda ve tanıtım sektörüne bir çok yabancı model sunulmuştur.

Reklam Oyuncusu :

Televizyonlarınızda ve filmlerde seyrettiğiniz sevimli miniklerden tutun da 80 yaşındaki sevimli bay , bayan bir çok reklam oyuncusu ,dizi film oyuncusu Erberk Ajans kadrosundandır. Örnekleri saymakla bitmez.

Dansçı , Animatör , Sunucu :

Bir çok defile organizasyonu , bayi toplantıları , ürün tanıtımları , tv yarışma programları hep Erberk Ajansın Dans ekibi , animatör ve sunucularıyla seyredilmesi keyifli prodüksiyonlar haline gelmişlerdir.

Tanıtım Hostesi :

Fuarlar , tanıtımlar ve şovlar , hepsi bizim işimiz. Tanıtımda başarıya giden yol sizi en iyi şekilde temsil edecek yardımcılarınızı seçmekten geçiyor.Tanıtım hosteslerimiz bu güne kadar en önemli araba , sanayi bilgisayar fuarlarına ve daha bir çoklarına başarıyla hizmet ettiler.

Defile Organizasyonu :

Erberk Ajans kurulduğu günden itibaren bir çok moda gösterisi ,defile ,ekspozisyon organizasyonuna imza atmıştır. Bu organizasyonlar küçük-orta ölçekli çalışmalardan başlıyarak çok daha detaylı ve görsel bir şölene dönüşen organizasyonları da kapsamaktadır. Referanslarımız saymakla bitmez.

Ürün Tanıtım Çalışmaları :

Müşterilerimizin piyasaya yeni sürdükleri hizmet ve ürünlerinin hedef kitleye en görsel ve en çekici kısaca en iyi şekilde tanıtılması bizim uzmanlık ve yaratatıcılık alanımıza girmektedir.

Basın ve Halkla İlişkiler :

Organizasyonların , şovların , defilelerin temel ve vazgeçilmez tamamlayıcısı , bizim en uzman olduğumuz konular.

   

 
2010 Gelecek Yazılım